KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12286440
nr 1228 6440
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
Etsning, Sixten Haage (f. 1926), Sverige. Interiör. Signerad, daterad 2002, numrerad 6/75. Motivet: 23x19 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:11:56
13/1 22:11:07
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage